Diosminex 02022016
Biovital
4flex 2016
diosminex MAX

Panel logowania

Zapomniałem hasła
Zarejestruj się

Regulamin

  1. Właścicielem apteki internetowej Medeor (www.apteka-medeor.pl) jest:

   Medeor Sp. z o.o.
   ul. Maratońska 67/69
   94-102 Łódź
   Tel. 0-42 68 68 666
   NIP 727-26-75-052
   Regon 100119092
   Numer KRS: 0000250233

   SĄD REJONOWY DLA ŁODZI-ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ REJESTRU SĄDOWEGO.

  2. Firma posiada zezwolenie na prowadzenie apteki nr FŁ-VII-4010-519/A/06 wydane przez Łódzki Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny

   OFERTA
  3. Apteka Internetowa prowadzi sprzedaż kosmetyków oraz produktów leczniczych i materiałów medycznych, dopuszczonych do sprzedaży na terenie Polski, dostępnych bez recepty.
  4. Wszystkie ceny prezentowane w Aptece Internetowej są cenami brutto podanymi w złotych polskich i obowiązują w momencie składania zamówienia.
  5. Ilość produktów jest ściśle określona. Sprzedaż produktu trwa do czasu wyczerpania zapasów. Apteka zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji sprzedaży produktu w przypadku wyczerpania asortymentu, o czym Kupujący zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefonicznie.
  6. Użyte w serwisie nazwy produktów i marek, znaki graficzne są własnością firm i są prezentowane w celach informacyjnych.
  7. Opisy do produktów oferowanych w Aptece Internetowej służą celom informacyjnym oraz do identyfikacji produktów. Przed użyciem należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania, a w razie wątpliwości skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
  8. Opakowania produktów na zdjęciach sporadycznie mogą różnić się od opakowań rzeczywistych ze względu na zmiany dokonane przez producentów.
  9. O wyjątkowych przypadkach braku towaru wynikłych z przyczyn niezależnych od Apteki kupujący zostanie poinformowany drogą telefoniczną lub elektroniczna.
  10. Dokumentem potwierdzającym sprzedaż produktu jest paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT
  11. Rozliczenia transakcji Kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

   WYSYLKA I ZWROTY
  12. Towary zakupione w Aptece Internetowej, wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą VAT dostarczane są kupującemu za pośrednictwem:W przypadku braku zalicytowanego towaru na stanie magazynowym lub z innych przyczyn losowych, Apteka dokonuje zwrotu pieniędzy na konto kupującego.
   • Firmy kurierskiej InPost
   • Poczty Polskiej
  13. W przypadku zmiany adresu dostawy prosimy o prawidłowe wypełnienie Formularza Opcji Dostawy (przy wyborze płatności) po dokonaniu zakupu. W innym wypadku zmiany adresu nie będą akceptowane!
  14. W przypadku rezygnacji lub zwrotu zamówionych preparatów kupujący będzie obciążony kosztami wysyłki w obie strony zgodnie z cennikiem firmy dostarczającej przesyłkę.
  15. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrzadzona przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. nr 22. poz. 271 ze zm.) Kupujacy może odstapić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, składając na piśmie stosowne oświadczenie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu.
  16. Warunkiem zwrotu uiszczonej kwoty przy odstapieniu od umowy jest zwrot zakupionego towaru w terminie do 14 dni od daty odstapienia w stanie niezmienionym tzn. towar musi być zwrócony w oryginalnym, nienaruszonym i zamkniętym fabrycznie opakowaniu.
  17. Zwroty będą realizowane z uwzglednieniem szczególnych warunków reklamacji dotyczacych produktów leczniczych i wyrobów medycznych tj. zgodnie z art.96 ust.5 ustawy z dn. 6 wrzesnia 2001r. Prawo farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. nr 53 poz.533 z 2004 r. z pózniejszymi zmianami): produkty lecznicze lub wyroby medyczne wydane ze sklepu nie podlegają zwrotowi z wyjatkiem produktu leczniczego lub wyrobu medycznego posiadajacego wadę jakościową lub niewłaściwie wydanego.
  18. Po złożeniu reklamacji Apteka Medeor odpowie na nią w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania reklamacji.
  19. Po dokonaniu zwrotu towaru pieniadze przesyłane będą przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupujacego lub przekazem pocztowym na wskazany adres. Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi Kupujacy.
  20. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z ustawa z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego. Reklamacje moga byc przesylane poczta elektroniczna na adres: zakupy@apteka-medeor.pl , lub listem poleconym.
  21. Podstawa do złożenia reklamacji jest sprawdzenie zawartości przesylki w obecnosci kuriera lub pracownika Poczty Polskiej w chwili doręczenia paczki oraz sporządzenie protokołu reklamacyjnego w jego obecnosci. W przypadku niezastosowania się do powyższej informacji reklamacje dotyczace uszkodzenia zawartosci paczki nie będą przyjmowane.

 

       ODBIÓR PRZESYŁKI

 • SPRAWDŹ PRZESYŁKĘ PRZY KURIERZE! Jeśli jest uszkodzona, musisz ją przyjąć, aby sporządzić reklamację, zażądaj od kuriera spisania "protokołu szkody". Reklamacje spisane w innym dniu niż dzień doręczenia paczki zostaną odrzucone i nie będziemy mogli wypłacić Ci odszkodowania.

 • Wysłana Pocztą Polską:
  Przesyłka Pocztex kurier 48 - przesyłka nie dotarła w ciągu 2 dni

  UWAGA!!!
  Jeśli przesyłka nie dotrze do Ciebie w ciągu powyższego wykazu sprawdź w swoim Urzędzie Pocztowym czy przesyłka na Ciebie nie czeka (listonosze czasami nie zostawiają awizo itp.) 

       ODBIORY OSOBISTE

 • Odbiór osobisty możliwy jest dopiero po otrzymaniu wiadomości e-mail od nas, iż produkty czekają do odbioru.
 • Na odbiór osobisty mają Państwo 14 dni od otrzymania potwierdzenia możliwości odbioru, po 14 dniach transakcja oznaczana jest jako nieudana.
 • W przypadku odbioru towaru w Aptece możliwa jest wyłacznie płatnośc gotówką.

 

       KOSZTY DOSTAWY

 • PŁATNOŚĆ PRZELEWEM
  • Przesyłka Pocztex Kurier 48 odbiór w punkcie - 8,90zł
   Koszt przesyłki  jest stały. Maksymalna waga przesyłki wynosi 30kg.
  • Przesyłka Pocztex Kurier 48 - 10,90zł
   Koszt przesyłki Pocztex Kurier 48 jest stały. Maksymalna waga przesyłki wynosi 30kg.
 • PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE
  • Przesyłka Pocztex Kurier 48 pobraniowa odbiór w punkcie - 11,90zł
   Koszt przesyłki jest stały. Maksymalna waga przesyłki wynosi 30kg.
  • Przesyłka Pocztex Kurier 48 pobraniowa - 13,90zł
   Koszt przesyłki jest stały. Maksymalna waga przesyłki wynosi 30kg.

 

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Usługodawca. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji zamówienia i nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba, której dane osobowe przetwarza Usługodawca ma prawo do wglądu w ich treść oraz prawo do ich aktualizacji i poprawiania.